top of page

Marmaris'te ata binmek için nereye gidebilirim?

Marmaris, Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinden biridir. Marmaris'in birbirinden güzel koylarını, tarihi yerlerini ve doğal güzelliklerini keşfetmenin birçok yolu var. Ancak bunlardan en ilginç ve eğlenceli olanı at sırtında yapmaktır.

Marmaris'te ata binmek için nereye gidebilirim?
Marmaris'te ata binmek için nereye gidebilirim?

Marmaris'te ata binmek isteyenler için birçok seçenek var. Pınar At Safari, Marmaris'te at safari turları düzenliyor. Bu turlarda sevimli ve uysal atlarla portakal bahçeleri, çam ormanları ve kırsal köyler arasında 3 saatlik bir gezintiye çıkabilirsiniz. At binme konusunda hiç deneyiminiz yoksa bile endişelenmenize gerek yok. Turlar başlamadan önce size kısa bir eğitim veriliyor ve sizin için uygun bir at seçiliyor. Ayrıca tur boyunca deneyimli rehberler eşlik ediyor.


At safari turlarına katılmak için internetten ya da otelinizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turların fiyatlarına genellikle ulaşım, sigorta ve kask dahildir. Turlar sabah 10:00'da başlayıp öğleden sonra 16:00'da sona ermektedir. Tura katılırken rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, fotoğraf makinenizi veya telefonunuzu yanınıza almayı unutmayın.


Marmaris'te ata binmek, doğa ve bu asil hayvanlarla bağ kurmanın harika bir yoludur. Bu unutulmaz deneyimi yaşamak için Marmaris'e geldiğinizde mutlaka at safari turlarına katılmalısınız.


Campervan Türkiye'yi ziyaret ettiniz mi?Comments


bottom of page